→Glosy←

Skutečná romantika

14. června 2008 v 22:33 | Raven a Strigg
Jsme tu znova s nší strhující glosovou šou. Aoutorkou je opět Liduch. Nemyslím, že by to mělo být nějak zvlášť dlouho okecáváno, protože to mluví samo za sebe.
Jako obvykle, strigga je červená, Raven zelená.

Co mají společného cirhoza a Garfield

3. května 2008 v 20:41 | Raven
Vážení, smějte se! Opět jsme s bratrou oglosovaly "povídku", kterou napsala jistá liduch. Původně se jmenovala "Smrt patronky", a jak jsme její název znetvořily, vidíte sami :)
Nejezte, nepijte, nekuřte u toho, abyste si nepoškodili hardware svůj a svého drahého PC miláčka.
Hezky se bavte!
Raven - zelená, Strig - červená

Opravdu vostří lidé chodí nazí I. část

5. dubna 2008 v 19:49 | Raven a Strigg
Se Strigg jsme oglosovaly jednu nejmenovanou povídku od autorky Lucinky. Je to fanfikce na jednu nejmenovanou německou skupinu. Dobře se bavte - tak, jak jsme se bavily my. Gramatické chyby jsme nechaly tak, jak jsou. Dotvářejí tak specifickou atmosféru. Upozorňujeme předem.
Strigg, Raven

Opravdu vostří lidé chodí nazí II. část

5. dubna 2008 v 19:43 | Raven a Strigg
II. část

Tři slonice - záškodnice I. část

3. dubna 2008 v 21:43 | Loriel RavenCrow
Vážení, nevážení i zvážení, jak s oblibou říká bratra. Oglosovala jsem povídku...

Teda "povídku".

Kdysi dávno, asi v listopadu, jsem narazila na tu zhýralou duši, která si říká Pad'o-girl a když jsem si přečetla její výtvor, byla jsem zděšená a tak jsem jí nabídla betaread s tím, že jsem se jí snažila přesvědčit, aby se svou hrůznou MS zkončila a začala psát něco inteligentnějšího.
Bohužel se mi to nepodařilo a slečna opravila jen a pouze hromadu vykřičníků, které byly za každou větou. Nu nic - má snaha přišla vniveč, ale ona mě ještě za to vypranýřovala na hlavní stránce svého blogu, jako že mi děkuje. Za to jsem se jí pomstila a její úžasnou povídku oglosovala. Nelekejte se, prosím, je to opravdu děs.
Je to pouze prolog, ještě mám v záloze první kapitolu. Od listopadu slečna neměla odvahu nic dalšího přidat. Slečně je 13 a chodí do sedmé třídy ZŠ. Světe, třes se.

Podotýkám, že většina pravopisných chyb je opravena z mého betareadu společně s šílenými vykřičníky, ale možná bych tu svou betu ještě někde našla - nevím. :)
Až tu holku potkám, ustřelím jí pokrývku krku. Jak by řekla výše jmenovaná: "Jasný jó?"

Tři slonice - záškodnice II. část

3. dubna 2008 v 21:40 | Loriel RavenCrow
II. část
 
 

Reklamaxdollfacex.deviantart.com

iheartjrock.deviantart.com
purgatori.deviantart.com