Drabbles

Takže... Kdo chce drabble k vánocům?

15. prosince 2007 v 16:01 | Loriel RavenCrow
Takže, dávám vám opět možnost zadat mi VÁNOČNÍ drabble, které 23. vám sem nadělím.

Zadejte mi cokoliv, co chcete, název, slova, postavy. Toto téma ale nemusí být vánoční :o)

P.S.: když už tak budete v tom, můžete nám zkritizovat deník. Vy jste lenoši, zatímco u striggy už je omentů sedm, tady není ani jeden. Takže dokud jich tu nebude alespoň pět, další kapa prostě nebude. Jasně?

Zlá, hnusná, vyděračská Raven

Drabble pro Bellu: Chřipka

10. prosince 2007 v 21:43 | Loriel RavenCrow
Má přesně 100 slov. Zadaná slova byla Ohnivá whisky, aerobik, astronomická věž, baletní suknička, mozkomor...:)

Tak jo :o)))

Drabble pro Em: Chcete mě?

4. prosince 2007 v 10:39 | Loriel RavenCrow
Ano, tohle trvalo hodně dlouho :o) Ale chtěla jsem něco originálního a ne popis vlkodlačích prázdnin :o) adaná slova byla Remus, Vlkodlak, prázdniny. Má to něco málo přes stovku.

Drabble pro Cath: Opička

12. listopadu 2007 v 22:24 | Loriel RavenCrow
Takže, toto je drabble pro Cath na zadaná slova letadlo, věžička, peřina, inkoust a střep. Má to nějakých 112. Čekáte ZOO? Jste blízko pravdy :o)

Drabble pro Lashanu: Noční motýli

12. listopadu 2007 v 20:01
Mezi šprtáním se chemie jsem zvládla napsat jedno drabble. Je pro Lashanu na zadaná slova: prasátko, svatozář, kravata, víla, jazyk. Má to lehce nad 110 slov.

Drabble pro Paige: S mašlí kolem krku

1. listopadu 2007 v 21:28 | Loriel RavenCrow
Drabble pro Paige, na 113 slov (bohužel... nešlo to zkrátit) na zadaná slova : kráva (ne ta nadávka, ale to milé bučící zvíře:o)), káva, kára a kámen :o))))

Drabble pro fleur_packyt: Hrdě i v Azkabanu

1. listopadu 2007 v 21:10 | Loriel RavenCrow
Dovolila jsem si volně navázat na toto drabble pro Striggu :o) Snad se obě nebudete moc zlobit :o)

Má to přesně 100 slov, na zadaná slůvka: Íjáček (takový ten osel z medvídka Pú), vrah, šašek, lepidlo, alobal. Pěkná slovíčka :o)

Enjoy =D

Drabble pro Striggu: To je vražda, napsala

28. října 2007 v 18:12 | Loriel RavenCrow
Při tomhle jsem se děsně bavila. Kouzelnická kriminálka pracuje ve všech podmínkách, všechno vyřeší. Specializace: vraždy. A dál? Neprozradím :o)

Drabble je pro Striggu, má 108 slov (nešlo to jinak :o((, bohužel ) A slova? Kotel, cukřenka, sova, máslo. To byla hodně těžká slova! =D To je vražda, napsala a já napsala drabble.

Drabble pro Lilly Evanovu: Po manželské hádce

28. října 2007 v 17:51 | Loriel RavenCrow
Ták, další. Drabblátko pro Lilly s názvem 'Po manželské hádce'. Má přesně 100 slov a bylo na slova: zásuvka, DVD, Potter, červený lak na nehty a koloběžka.

Drabble pro Lashanu Sheyren: Historie se opakuje

28. října 2007 v 17:32 | Loriel RavenCrow
Takže, další drabblík (beru to popořadě, jak to kdo zadal) je pro Lashanu Sheyren a jemnuje se 'Historie se opakuje' na zadaná slova: portrét, tučňák, slunečnice, budík, čert. Bylo těžké na to něco vymslet, ale za to to má přesně 100 slov ;o)

******

Drabble pro fleur_packyt: Malfoyovic ženění

27. října 2007 v 20:26 | Loriel RavenCrow
Takže, má to 111 slov, poněvadž já se do té stovky snad nikdy netrefím =D Zadaná slova byla: Dráček, vodní dýmka, bublifuk, Krteček a plastová láhev. Pěkná slova =D Nelekněte se, je to fakt kraviná =D Jsem teď tak trochu šílená, dílem rumovými pralinkami a dílem tím, že jsem se snažila si vsugerovat, že v rumových pralinkách je vážně rum. No a... takhle to dopadlo ;o)

Drabble pro Paige: Ráno v Malfoy Manor

27. října 2007 v 19:29 | Loriel RavenCrow
Tentokrát jsem se opět nevešla, má to 13 slov. Nicméně, nešlo to nijak promazat, protože se mi to líbí tak, jak to je =D Jmenuje se to "Ráno v Malfoy Manor" a zadaná slova byla: Severus, Lucius, kulma na vlasy a příkop.

Líbá Raven

***

Snapeovo dilema: černá, nebo bílá?

16. října 2007 v 20:50 | Loriel RavenCrow
Tentokrát přesně 100 slov! Nuže:

***


"Černá... bílá... černá... bílá... a šedá neexistuje. Mysli přeci, jsi Snape. Jsi hrdý Severus Snape! Co by na to řekli? Snape s rozumem v koncích? Neexistuje, stejně jako ta zpropadená šedá. Proč to tak musí být? A je to osud, nebo on sám?
Tak kterou? Černá? Bílá? Černá? Jeho čelo bylo v tu ránu zvrásněné jako varhany v kajutě kapitána Nema. Důstojný profesor Severus Snape se protočil na otáčecí židličce na třech nohách, co stála u piána.

Kdyby si jen vzpoměl, jak to v té klaviatuře je. Kdyby si jen vzpoměl, jakou má klávesa fis dvě barvu. Černá, nebo bílá?

Trihydrogen drabble panprsteničitan

15. října 2007 v 17:37 | Loriel RavenCrow
jedná se o tři sesmalená Drabblátka s třemi uboze přejatými názvy a to
  • Společenstvo prstenu
  • Dvě věže
  • Návrat krále

Společenstvo prstenu
(105 slov)


"A co s ním tedy uděláme?" rozumoval nad lesklým kovovým kroužkem Sirius.
"Ty nic!" rozkřikl se James a divoce zakoulel očima. "Je můj, já ho zvedl!"
"Ale našel ho Remy." Rozhodl Petr. "A navíc ty, Jamesi, jsi ho chtěl dát Evansové."

Potter nesouhlasně zamručel, jako že se to přeci tak dělá. Tu náhle blesklo Siriovi v očích.
"Už to mám!" zvolal a vzal prstýnek do dlaně. "Budeme společenstvo prstenu! A já budu Frodík!"
Black už už rozepínal drobný zlatý řetízek na své hrudi a pobrukoval si, že oni čtyři budou jako společenstvo nezapomenutelní.

"Mě z toho vynechte." urazil se Remus. "Ta cetka je totiž stříbrná."


Dvě věže
(108 slov)

Zablýskalo se mu v očích, poslední bitva právě začínala. Nepřátelé v černě tepaných zbrojích se blížili... Mračna se stahovala a začal vát ledový vítr. Sirius se trochu zachvěl. Poté stisknul malý stříbrný kroužek na svém krku, který visel na jemném řetízku. Povzdychl si a pak se podíval do tváře svého největšího protivníka. Ten se jenom pohrdavě usmál. Jeho hlas zněl jako varhany.

"Bojíš, se co?" provokoval ho. "Nechovej se jak malé dítě. Od té doby, co máš na krku tu pitomost, furt někam odlítáš." začal zvuk nabírat realistický hlas jeho přítale Jamese. "No tak, Tichošlápku, seber se. Máš bílé, začínáš."

"A-aha," vykoktal Sirius. "Jezdec na cé tři!"


Návrat krále
(101 slov)

"Mám toho dost. Jak teď asi vypadám?" prohlížela si sebe sama v zrcadle drobná hezká blondýna, avšak bezvadná odrážečka Nebelvírského týmu.

"Tak ten nás teda dneska pěkně prohnal. Jsem celá od bláta, sněhu a kdo-ví-čeho-ještě," stěžovala si brunetka se sportovním střihem vlasů, které jí vykukovaly z dresu, střelkyně Debora Kingová.

"A kdo ví čeho ještě?" otázal se zvědavě Sirius a zatvářil se usměvem č.19: já - nic - já - Black.
"A moc si nestěžuj. Král famfrpálu se právě vrací." řekl a zahleděl se k postavě, jež se k nim do šatny blížila jako zlověstný vodník z bahenního jezírka.


P.S.: Heh... tolkien se v hrobě obrací. Budu muset napsat ještě jednu takovou sérii, aby ležel zase na zádech, chudák...Až do konce mých sil

9. října 2007 v 18:01 | Loriel RavenCrow
První drabble z mé skromné a ušmudlané dílničky. Neni to nic oslnivého, ani to nemá 100 slov. Má jich přesně 111 (že to vyšlo tak na slovo, co? :o))) A jmenuje se 'Až do konce mých sil' . Žádné oslnivé téma, přišla jsem na to když jsem... no nic, nechte se překvapit. Snad vám ten konec nepřivodí žádné vážnější zdravotní potíže (a když jo, za mnou s tím nechoďte)
♦•♦•♦•♦
On chce za Vyvoleného bojovat až do konce! On vytrvá v dobru i přes svůj velký smrtijedský omyl! On nezklame! Dracovi Malfoyovi až vystupovaly žilky na krku, jak se soustředil. Byl vyčerpaný. Už po několikáté, pozvedl ruce, aby znovu a znovu zakoušel příkoří této těžké práce za odčiněním. Ruce opět svěsil podél těla. Škobrtl, stmívalo se. Pozvedl hůlku a tiše pravil 'Lumos!'. Vzal hůlku do zubů a konečně se odhodlal. Pak se mu rozsvítilo v hlavě a v náhlém opojení pocity smrtijeda, jímž byl, se rozhodl. Proč by měl Potterovi sloužit?
"Ať si ten prokletý Potter seká tou mudlovskou sekačkou zahradu sám!" rozkřikl se na rozlehlou zahradu a odkráčel.
 
 

Reklamaxdollfacex.deviantart.com

iheartjrock.deviantart.com
purgatori.deviantart.com