Skřeti, chlapi a jiná zvířena

18. září 2011 v 23:06 | Raven |  Havraní krákání
Nazdar přátelé.

Po minulém víkendu, kdy jsme společně se sis rozbořily celé jedno staveníčko, bylo mi dáno zažít další skvělý konec týdne.
Nebudu to nijak zvlášť osvětlovat, nebudu nic květnatě rozebírat, pouze pár postřehů dřív, než je všechny má hlava cedníková zapomene.

Tak tedy - naši jeli velmi netypicky za lidi, což jsem velmi pozitivně ohodnotila (ne náhodou je moje nástupová písnička na maturák TOHLE). To mělo za důsledek to, že jsem na místo přijela již poškozená, neboť jsem cestou autem přišívala sestře na (mojí) halenu modrou stuhu. Blbej nápad, ještě teď mám na dvou prstech místo úplně prosté kůže... Já sama jsem se vyzbrojila Kanónem (Canon400D) s dvěmi hlavněmi, ale 200mm byla stejně nejlepší volba. Pakliže byste si chtěli prohlédnout, co jsem nalovila, pak zde (rozesmate.rajce.net) máte možnost. :)
Našim se dařilo, tentokrát žádné zlomené končetiny, za to mnoho zlomených skřetů. Ale mám pocit, že jim to lidství dlouho nevydrží a příště pojedou zase ve fousatém. :))

Já jsem po lese lítala jak kybernetická myška (slovy klasika) a teď mě bolí lýtka tak, že jsem se poprvé v životě na jedenáctém kliku zastavila ne proto, že jsem lemra, ale proto, že jsem začala chytat křeče do levého lýtka. (Nebo do pravého. Já si prosím trénuju pletení si levé a pravé do autoškoly.) I přese všechnu námahu jsem nakonec měla stejně jen asi tři sta fotek, (z toho jen polovička prezentováníhodných), protože já trubka jsem si nevšimla chybové hlášky, kterou foťák házel a fotky se přirozeně neukládaly. Pešek. Ale byla jsem užitečná i jinak, což mě potěšilo, hlavně jsem (v rámci polních možností) vycídila Fesojovu přilbu, aby mohl házet prasátka do nepřátelských řad (copak, když na vás spadne takové prase, však to je pěkně těžká váha!) a tím jsem prokázala svou panoškovitost (nikoli panožkovitost)! Kdo se tomu slovu diví, nechť přechýlí panoše a má to.

A taky jsem byla poloviční kráva. Jednomu chrabrému člověkovi jsem nosila ro, ten chrabrý člověk mě poté i s rohem nechal na bojišti v lese a následovně způsobil skoro infarkt. A pak jsem ho nezastihla, protože moc dlouho spal :)))) Moje kamarádka, světa znalá žena, v tom našla paralelu s generalizovaným mužským jednáním. Ehm, můžete mi prosím ještě nechat trochu iluzí? Děkuju pěkně, vaše optimistka. :)

Co se týče zvířeny z nadpisu, kromě málem sraženého jelena na silnici (který apaticky přecházel, až se přiřítilo Fesojovo auto, které naštěstí dobrzdilo) myslím tím hlavně sebe. Jsem horzné tele. Věřila jsem, že když se budu celý den péct v kalhotách pod sukní, že na oplátku nebudu mít krvavé šrámy na dolních končetinách jako z předešlých akcí, ale chyba lávky... Alespoň mám důvod jít na stužkovák v kalhotech. A když jsme u té marnivosti, ztratila jsem tužku na oči. Jednou na tom skrachuju... Už abych byla natolik dospělá, abych se přes to přenesla. Zatím jsem jenom tak daleko, že nosím růžový šátek a neúmyslně popírám svou zletilost už jen tak jednou týdně. Člověk si holt za tři týdny těžko zvykne... :))

Well, přátelé, doufám, že jsem vás alespoň částečně obveselila, na překlepy nehleďte, neb jsem ospalá jako koš koťat a tři králíci k tomu. Dnes budu posilovat jen převalováním se z boku na bok, ha.

Adios, astalavista,
pařát a klof,
vaše chcíplé
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 undeat Trent undeat Trent | Web | 20. září 2011 v 10:47 | Reagovat

teda ty si žiješ.. :D docela ti i závidím, jediné vzrušení za poslední dobu bude svadba kamarádky z mládeže. ( chjo, zas budu muset předstírat něco, co nejsem - civilizovaného člověka. do háje, proč? to je to tak hrozně protispolečenské, být nemrtvej magor? :D )

takovej kvér jo? :D tvl, tu musela být dobrá pecka, když to tvoje rychlopalné dělo ráže 200 mm, vzor 400, ausf. D, vypálilo. :D jedno stisknutí spouště a vzduch byl rázem plný skřetů a lidí a v náhlém vzájemném porozumění létaly vzdychem utržené údy a vyhřezlá střeva.. ( ehm, promiň, moje více ívl část se prodrala ke klávesnici :D ) ( of kórs že vím, co máš tím dělem na mysli 8) )

a koupit to vypaseným prasetem, to je dobrá kláda. 8)

dobře, budu mlčet o té části populace, která se označuje kolečekem s šipkou mířící vpravo nahoru. 8)

no, pobavilas každopádně. 8) díky za to. a teď pokračovat v příprávě na dnešní porci zelí ( Základay ELektroniky ), je to humáč.. :D
a oběd.
a pavrjóga ( ehm, to sem zvědavej, do čeho sem se to vlastně já blbec uvrtal.. :D )

tak zatim. 8) a měj se krásně ( skládej básně [ přídavek úžívaný šéfovou z kanclu, ve tvém případě zvlášť výstižný 8) ] ) a zas někdy. :)

2 Raven Raven | Web | 20. září 2011 v 23:22 | Reagovat

Takhle, Trente, kdybych kolem sebe neměla lidi, tak si takhle nežiju. Mrtvej magor být můžeš, ale chtělo by to trochu optimismu, co se týče živých lidí kolem tebe. ;) Z jaké mládeže? :)

Horší je, že jsem neměla nejlepší ráži, Byl tam nejméně jeden týpek, co měl o mnoho lepší foťák než já, ale byl to Nikon a to mu nezávidím. Já stojím jen o kanóny. :) Stejně to jen záleží na tom, jestli dotyčný umí fotit nebo ne, a to já neumím. Takže tak. :D

Jo, radši pomlč, já nějakou dobu nechci zase vůbec nic slyšet ;P

ZEL zní zle. Přežij to ;)
já neměla ani večeři!
Jo, cvičit bych měla. :))

Budu, budu. Děkuju, že ses stavil a něco tu i nechal! Vždycky to potěší ;)

3 undead Trent undead Trent | Web | 21. září 2011 v 12:55 | Reagovat

ne mrtvej, NEmrtvej, to je rozdíl. 8) :D ale vůbec největší problém bude předstírat, že sem civilizovaný.. :D se známe, že? :D
éééém.. [ škrábe se na hlavě a už si vyškrábal důlek ] jestli se nepletu ( což je ovšem klidně možné a šance je tak 40 % .. :D ), tak ze Sborů.

chceš říct, že i projektily o průměru dvaceti centimetrů sou ti málo? :D kolik má podle tebe potom pořádný projektil? aspoň metr? :D :D (
né, v klidu, mě znáš. 8) prostě humor. pchybnej. 8) ) jinak já se v tom moc nevyznám, mamka má akorát olympus E-500. já osobně preferuju spíš obyčejný kompakty nastavený na automatiku. zrcadlovka na to moje občasný amaterský focení vůbec není. příliš velká, pomalá, při focení školního plesu nebo nějakých jiných podobných akcí mě spíš vytáčela téměř k nepříčetnosti. tím samozřejmě nechci znevažovat zrcadlovky, ony sou to dobrý mašiny, ale na mě příliš profi. :D

ale není problém, abych to naše pohlaví pořádně okritizoval.. :D ale dobrá, budu mlčet. 8)

ZEL(í). :D děsnej vopruz. na přednášce "chcípl pes", cvika byly taky celkem o ničem.. 8)
já jo, ale dneska už mám zase hlad. a to sem měl dva rohlíky a oběd v menze.. :D asi si ještě koupím v automatu čokoládu a skočím do jednoty pro nějaký pečivo a tatranku. 8)
fuj! nemám rád cvičení. a ta pavrjóga mě asi v brzku dostane k invalidnímu důchodu.. :D

nemáš přece vůbec zač. ja se vždycky rád stavím. 8)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklamaxdollfacex.deviantart.com

iheartjrock.deviantart.com
purgatori.deviantart.com