Komplikovaný život kafomanky

11. dubna 2011 v 20:07 | Raven |  Havraní krákání
Když jsem v sobotu večer psala, že jsem moc unavená na to, abych akomodovala, myslela jsem to vážně. Než jsem se pak dostala do postele, narazila jsem do futer a málem ani do té oné postele netrefila. Naneštěstí to nebylo poprvé v předchozím týdnu - můj problém s nevyspalostí je tím větší, čím větší si z něj dělám legraci. A to je dost nebezpečné. Pak jednou s nadsázkou prohlásím, že kafe je můj život (neb jsem oné osudné ráno musela vyžahnout dva hrnky, abych byla provozuschopná) a to bohužel v tak nepříhodné situaci, kdy jste v jedné místnosti s padesáti dalšími křesťany a naneštěstí ona osudná chvíle zapadá právě do amatérského psychotestu - kde váš vztah ke kávě má vypovídat o vašem vztahu k sexu. Pak vysvětlujte, že nejste nymfomanka, pouze velmi velmi nevyspalý člověk.
(Jediná chabá obrana byla, že každý smějící se sprosťák kolem nepochopil hyperbolu, ale kdo vás poslouchá...? :)))

Kromě toho nevyspání jsem zažila hlavně tři až čtyři vytříbené akce, která měla každá něco do sebe a opravdu mě mrzí, že jsem se občas nemohla minimálně rozpůlit. Když jsme u toho půlení... teď bych se nejraději spíš rozpadla, protože mě bolí celá záda a za krkem (při vytváření metalových pohybů hlavou se to prostě stává) a dolní končetiny a skoro ustavičně můj koukací aparát. Je sice pravda, že po Drsňácích před dvěma týdny a po kácení stromů před týdnem jsem se cítila mnohem hůře, ale ono to nepotěší ani takhle. Hlavně, když nehnete hlavou... Existuje totiž taková zvláštnost, že když tři pondělky za sebou příjdete do školy nevypsalí, nepohybliví a mrtví, začnou vás podezřívat z nejedné kriminální činnosti.

Další věcí je dovršení mých čtyřiceti dnů pětek (kterých je v mém případě už opravdu požehnaně). Vede se mi to díky té neopakovatelné kombinaci děsivé nevyspalosti a absence některých mozkových buněk (o kterých jsem byla přesvědčena, že jsem ještě jejich majitelkou -opak byl bohužel skutečností). Takže sice vím, co je ratihabice a prekluze a recepce práva, ale bohužel už ne, co je descendenční teorie a emfyceutické právo jsem také střílela prakem od boku.
Myslím, že jsem měla jít na oděvku. Sice bych tam nebyla ani nejšikovnější, ani nejchytřejší, ale jsem si jistá, že o dost méně vystresovanější. A taky bych byla jediná švadlenka, kter by si mohla otevřít krejčovství "U prošité hnáty"...

Aby pětek byl dostatek, přidávájí se ještě další kati a řezníci - ano, mám na mysli technické předměty! A věřte mi, že poznám, když se situace zhoršuje. Například, když na otázku suplující paní fyzikářky "Co berete?" dokážete odpovědět pouze "No, prášky na zlepšení paměti určitě ne..."

Ach, to je zase jednou pseudointelektuálních plků! Je mi vás upřímně líto, ale musíte pochopit, že jenom verše na vás taky hrnout nemohu :)

Mějte se KRÁsně, pařát, kof a astalavista

& její citová deprivace Wolfgang & Adalbert, spící v koutě
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 strigga strigga | 11. dubna 2011 v 20:44 | Reagovat

Ahoj, citově deprivovaný kývající se Weasleyi :D
My to chápeme, na to vem rulík!
Navíc, tvé vypisovací články vždy spolehlivě doplní můj optimistický koloběh. ;D
Jo, taky si pořád opakuju, že jsem měla jít jinam, třeba na kuchařku... mně by to k životu bohatě stačilo, uměla bych dobře vařit a trochu i psát, co víc si člověk může přát? :)
Pětkové období jistě co nevidět skončí. Ravenka je šikovná, Ravenka to zvládne. Ravenka je... hrozně hodná. I když čte články, u kterých snažně prosím, aby je nikdo nečetl. :D Já jsem jí za to stejně vděčná...
Mimochodem, o nespavosti mi něco povídej :) je to otravný zlozvyk...

2 Raven Raven | Web | 11. dubna 2011 v 21:18 | Reagovat

No nazdar, Weasleyi. :P
Já bych neměla brát rulík, spíš bych brala brát ony pilulky na podporu paměti :P
Jsem moc ráda, že to alespoň někoho pobaví!
Výborný nápad. Šila bych ti zástěry. ;)
No, kdyby nespavost jen zlozvyk... já poslední dobou spíš nemám čas spát :D

3 Keneu Keneu | 11. dubna 2011 v 22:51 | Reagovat

ten takzvaný psychotest s kávou je vtipný - co jsi řekla o oceánu?
baví mě tohle číst, protože Ty i to zoufalství z nevyspání, nestíhání a vůbec dokážeš podat hrozně čtivě a vtipně (ne že bych se smála Tobě, spíš životu obecně)

moc drží pěsti a natahuje pomocnou ruku

4 Tyran Tyran | E-mail | 11. dubna 2011 v 23:58 | Reagovat

Ta fráze je možná otřepaná, používám ji docela často, ale je pravdivá:

Spěte, dokud máte čím! Bude hůř.

5 Iswida Iswida | 12. dubna 2011 v 13:34 | Reagovat

Chuděrko naše malá. Když na tebe ve škole budou zlí, tak mi řekni, já přijedu, svážem je do pytle a hodíme do řeky.
Ale jinak tě celkem chápu. S tím rozdílem, že škola mi stále nějakým kouzlem relativně prochází a že má vyčerpanost pramení z neschopnosti spát.
Taktéž je kafe můj život. Ale na rozdíl od tebe by na mě možná seděla i ta nymfomanka :-D

6 Raven Raven | Web | 12. dubna 2011 v 20:28 | Reagovat

Keneu, já už ani nevím. Byla jsem tak šokovaná tou kávou, že jsem to zapomněla. Ale nejspíš něco jako hluboký, nebo tak ;) Děkuji za obojí i za reakci ;)

Tyrane, děkuju za radu - ale to víš, spala bych, spala, občas tak, že bych až brečela, ale není kdy! .)

Is, já nejsem chuděrka. Jestli jo, jsou chuděrek plné školy :D KAFE! :) Děkuji;)

7 Zaklapnutý Zaklapnutý | 13. dubna 2011 v 17:15 | Reagovat

... no já taky nevím proč ve škole, rvou lidem do hlavy tolik zcela zbytečných informací. Polovina z nich zastará v okamžiku dokončení školy, z té poloviny dvě třetiny v praxi studenti vůbec nepoužijí... na střední je to jen kvůli tomu, aby udělali přijímačky na VŠ a na VŠ se situace opakuje. Tady již zcela zbytečně :D... tady už žádný důvod opravdu není :D (jen potřeba akademiků odůvodnit svou výplatu)

8 Raven Raven | Web | 13. dubna 2011 v 22:12 | Reagovat

Zaklapnutý, náš školský systém je všeobecně velmi zajímavá věc ;) Každopádně mě škola opravdu baví. Bez ironie. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklamaxdollfacex.deviantart.com

iheartjrock.deviantart.com
purgatori.deviantart.com