Půjčené kosti a jiné ženské problémy

17. října 2010 v 1:30 | Raven |  Havraní krákání
Teď dělám taktickou hloupost. Verše, o kterých chci vědět, co si o nich myslíte vy, jsou pod těmito nepodstatnými (nudnými, deníčkovými/pitomými/pointless/whatever) plky, ale to se, doufám, ztratí. Nejsem Napoleon. Teda doufám. Ale tu trojcípou čepici bych si rozhodně nechala líbit.

Ale trpím skoro stejně jako Napoleon. Ne, že by mi zrovna v tento moment bylo tak brutálně špatně (Algifén!), ale už mi bylo i líp. Spíš píšu, protože se mi zkrátka jen nechce spát (nevím přesně, jestli tohle je nějaká nemoc, ale u mě se z toho vážně už stává diagnóza.) . Kdyby mě alespoň motivovalo kosmetické hledisko, prohlubující se kruhy pod očima, nekvalitní pleť nebo podobné pitomosti! Ale ne, mě musí být můj xicht prostě putna. Áchjo. Otravné já.

Prakticky už nebydlím doma. Bydlím jednou nohou ve škole (od té doby, co jsem si tam zapomněla termohrnek na svůj ranní čaj ještě víc, než si myslíte)(omlouvám se TOP09 za užití jejich volebního sloganu ve svém apolitickém článku) a druhou v arše a v MHD (kde jsem si sice nezapomněla nic, ale strávila jsem tam tolik času, že byste za tu dobu stihli zasadit strom, čtyřikrát ho prořezat a z jeho výplodů udělat kompot).

Zpět k ženským problémům. Ne, nebudu sprostá, ani bez obalu. Jen jsem už zase vylepšila skóre z fyziky. Dvě kule, jedna hranatější než druhá. A taky mě čeká kontrola u pmudrB. Bojím se ho moc. Možná mě defenestruje. Ještě, že má ordinaci v přízemí. Já totiž necvičila třikrát denně ani zdaleka. To bych totiž musel cvičit třikrát asi v noci, jinak si nedokážu dost dobře představit to, jak bych měla do svého denního rozvrhu zakomponovat tři samostatné cvičební celky zhruba o půl hodině. Za bych to nestíhala, za druhé z toho asi umřela. Všeho moc  totiž škodí.

Taky bych měla přestat jíst. Když teď budu tlustá a oni mi udělají odlitek na ortézu, tak by to pak mohlo zapříčinit veselé situace, protože ve chvílích velkého stresu, který se vyskytuje v hutné míře hlavně před pololetím, bych mohla z ortézy vypadávat horem dolem. A to přeci nikdo nechceme. (Ani ty, Adalberte. A pokud se budeš ještě chvíli blbě pošklebovat, dostaneš jednu slovníkem po té své zlé škebli. :)))

Začala jsem nosit ke košilím kravaty. Líbí se mi to. Líbí se mi pocit, že si umím sama uvázat kravatu. Líbí se mi tátova puntíkatá kravata, kterou má ještě z gymplu. A neúčastnila jsem se Suitup! day, protože jsem ideově mimo. Sežerte mě. (I s botama a kravatou. Puf.)

Mám vypůjčené kosti. nebo mi to alespoň tvrdili na RTG pracovišti pcké nemocnice. Dostala jsem obrovskou obálku s fotkami  mých nefotogenických kostí (jaký pán, taková kost!) a na ní bylo lihovkou  napsáno veliké "PŮJČENÉ!" ... Dumala jsem nad tím dlouho, než jsem nato přišla. Mám prostě půjčené kosti. Ale nevím, co já s tím budu dělat, až je někdo bude chtít zpátky. Cha. Asi budu... asi budu konečně bezpáteřní... :))

To je zase jednou koncentrovaná nuda, co? Jestli právě litujete, že jste se naučili číst, moc vám děkuji, neb jste to přestáli až do konce a to je vskutku vákon hodný odměny. Najděte si někde (u sebe!) doma čokoládu a dejte si. Zasloužíte si to.

LINK :)

Přeji vám všem báječné říjnové dny


ra 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Muškát Muškát | 18. října 2010 v 8:47 | Reagovat

Já vůbec nelituju, že jsem si to přečet. :) Prima jsem se pobavil ;)... samozřejmě na tvůj účet, ale to byl tvůj záměr, přeci :). Takže dík za to pobavení. I wish you luck.
Čau.

2 Raven Raven | Web | 18. října 2010 v 19:13 | Reagovat

Díky, díky. Účelem vskutku bylo pobavení, i když jsem měla dojem, že se to tentokrát trochu ztrácí. :))) Jak se vůbec máš? :)

3 Iswida Iswida | Web | 18. října 2010 v 20:21 | Reagovat

Miluju kravaty.
Miluju čokoládu.
Taktéž bydlím napůl ve škole a mám tam nastěhovaný obyčejný hrnek v naší redakci.
Cvičit třikrát denně je absolutně nemožné. Vyřiď panu doktorovi, ať ti prodlouží dny aspoň na pětatřicet hodin.

4 Muškát Muškát | 19. října 2010 v 22:05 | Reagovat

Nevím jak se mám. Rozhodně jsem se měl už hůř :). Lépe ale taky... asi nejsem schopný to nějak krátce shrnout. :). Je tu v tom spousta otazníků. Něco by mělo být jinak, ale nevím jak toho dosáhnout, mělo by mi to být dáno, ale není... Prostě nevím. Tak nějak jedu na setrvačnost a očekávám co bude.

5 Raven Raven | Web | 20. října 2010 v 22:47 | Reagovat

Is, že jo! Ne, že bych tak dlouhý den nebrala... :))

Muškáte, to jsem ráda, že to není nejhorší. Uvidíme se někdy v pátek :)))

6 Muškát Muškát | 21. října 2010 v 21:22 | Reagovat

Raven. Tak jo, uvidím tě moc rád. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklamaxdollfacex.deviantart.com

iheartjrock.deviantart.com
purgatori.deviantart.com