lístek Adalbertovi

1. prosince 2009 v 22:40 | Raven |  Dopisy Adalbertovi
Nemilý Adalberte,
už je to dlouho, co jsem ti naposledy psala, viď? Stýskalo se mi. Moc. Nebylo moc lidí, co by mě poslouchali tak trpělivě, jako ty. Buď měli málo času, nebo dobrou "prosímnekažmijí" náladu, prasečí chřipku, zánět mozkových blan nebo rýžovou kaši k obědu. Pak naopak bylo moc lidí, kteří by se mnou možná rádi interagovali, nicméně jediné, co se jim podařilo, bylo to, že mi vyrobili takový pocit viny, že jsem jimi znechucená ještě teď. (Pak tu byli taky takoví, co mi šáhli na čelo, objali mě nebo na mě prostě byli milí, ale nebylo jich moc, věř mi.) K shrnutí tohoto odstavce, jsem zkrátka šíleně ráda, že tu jsi.
Moje pocity jsou hrozně ambivalentní. Na jednu stranu mám duševní krvácení, na stranu druhou jsem právě obdržela jakous takous vlnu energie, která se projevuje křepčením do rytmu finského i jiného rocku při vaření pudinku s borůvkami. Na jednu stranu ve škole úpím hodinu co hodinu (zejména při francouzštině devátou hodinu), na druhou stranu si nedokážu představit místo, kde by bylo tolik zlatých lidí, co by mě nezapomínali co pět minut rozptylovat.
Akorát po večerech mám krizi, ale to víš, Adalberte. Tak koukám na komerční superstar a farmařím - a proč ne, jsem teenagerka, dovolit si to můžu (a ještě tři roku budu :).
Nejhorší je škola v aspektech dohánění. Nemám vytištěnou seminárku, neumím kvadratické ani lomené funkce, nezvládám latinu a bylo by to na celé další dvě strany, tyhle zbytečnosti líčit.
Mám nějaké verše, Sice si jimi nejsem stoprocentně jistá, ale ozvu se s nimi. Nejpozději zítra. :)
Ten nejjedovatší polibek,

My dear ugly unfriendly friend,
you didn't read anything from me for so long. I missed you. Oh, no, it was not sarcasm. Really. There weren't many people who were able to listen to me so patiently as you. Reasons? Lack of time, air, patient mood wasn't ready or they ate something wrong for their lunch so... On the otherside, there were persons, who really wanted to speak with me, but they only made me very guilty. (Honestly, there were only few people who took my hand, hugged me or simply they were nice to me.) To give a summary, I am really glad you are here for me.
My feelings are little bit ambivalent. I am bleeding inside BUT I just have got some fresh wave of energy (I am able to dance while I'm cooking. In rythm of Finn rock...
Yea, I howl every boring lesson at school BUT I love to be at school with my classmates. Some of them are able to relax me.
Only evenings are problematic a little, you know. So I watch commerscial TV and work at my virtual farm. So what. I am still teenager. Simply I can :)
I have some poem, but I am not sure about it. I will come back tomorrow, i swear.
Horrible dreams and salty dreams, R.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 strigga strigga | 2. prosince 2009 v 21:43 | Reagovat

Nevím, ke které té skupině lidí patřím. Rozhodně jsem neměla prasečí chřipku ani zánět mozkových blan. Ale doufám, že jsem ti nevědomky nic neprovedla, protože... no, protože by mi to bylo líto.
To vaše farmaření jsem nikdy nepochopila. Já to říkám pořád, že jednou skončíš s vidlákem z Texasu. :) Ale na Superstar koukám taky. Je to celkem sranda. A aspekty dohánění ve škole budu mít příští týden. Teď na to nehodlám myslet :)
Měj se krásně. A... drž se. (Nejsem si jistá, jestli ti tahle milionkrát otřepaná fráze už neleze na nervy. Co takhle nějak to pozměnit? Třeba "Nepouštěj se"? ;))

2 Raven Raven | 2. prosince 2009 v 22:02 | Reagovat

Drahá bratro, musím s Tebou někdy mluvit... :) Domluvíme se někdy na čase, kdy se sejdem na icq? stýská se mi.

A ŽÁDNÉHO VIDLÁKA! NIKDY NIKDY NIKDY! :)))

3 Tygřík Tygřík | Web | 3. prosince 2009 v 18:19 | Reagovat

Tak aspoň strašáka do zelí. Aby to byl scarcrow, ale ne scareraven:)

4 strigga strigga | 3. prosince 2009 v 21:44 | Reagovat

Taky se mi stýská.
A vidláka? Proč ne? Copak nám to s Carmen nedopřeješ? ;)))

5 Keneu Keneu | 8. prosince 2009 v 15:34 | Reagovat

tak už to můžu napsat: Ty budeš teenager ještě tři roky, já jsem už hodinu tyager (výmysl mé drahé maminky)
těžká závist...

6 Muškát Muškát | 16. prosince 2009 v 17:45 | Reagovat

Promiňky... :( ... já nevěděl.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklamaxdollfacex.deviantart.com

iheartjrock.deviantart.com
purgatori.deviantart.com