Další jazykově hybridní dopis Adalbertovi

4. září 2009 v 16:41 | Raven |  Dopisy Adalbertovi
Obě dvě části se trochu liší. O nic nepříjdete pouze když si přečtete obě ;o)))


Ahoj Adalberte, můj nejlepší- a vlastně jediný - imaginární nepříteli,
mám o důvod víc tě nenávidět, a tím důvodem je, že ty máš svobodu pohybu, na rozdíl ode mě. Sice slovo "zarach" nevystihuje dost dobře mojí situaci, poněvadž takové ošklivé slovo se u nás nepoužívá, ale jasné je, že příští týden se podívám tak maximálně do školy a ovoce & zeleniny. Což mi připomíná. Mohla jsem si užívat s brambory a zatím žiju v květákovém pekle.
Ano, když už mluvím o té zelenině, musím ti sdělit, jak jsem se opět jednou cítila jako exot. Po cestě ze školy domů jsem koupila dva květáky a po zaplacení mi paní prodavačka věnovala ještě chatrnou igelitovou tašku, do které jsem mohla obě hlavy vložit. Když jsem pak na kole ujížděla směrem domů, zaslechla jsem velmi zvláštní zvuk. Igelitka se trhala a oba dva květáky mělý zcela evidentní silnou touhu opustit igelitku a zároveň i mě nechat samotnou. Což mě samozřejmě naštvalo a začala jsem si mumlat potichounku věty typu "Zlé, zlé, zlé květáky!", "Květáky jsou zlo!", "Jen si provokujte, stejně vás ještě dneska zaříznu!", "Prosím, prosííím, neopouštějte mě na křižovatce před hospodou!". Horší na tom bylo to, že jsem cestou potkala dvě hlídky policistů a ty na mě při přednášení třetí jmenované věty koukaly podezřívavě. Kdo ví proč.
Když už ti píšu, tak se zmíním i o latině. Je to stejně šílené, jako moje pokusy s ruštinou, a je ve stejný čas, vždycky v 7.O5 ráno. Alespoň bude sranda.
Ráda bych ti, Adalberte, napsala něco, co tě potěší. Takže: Jsem děsně nešťastná. A čím víc se blíží TO datum, tím jsem nešťastnější. O kolik víc teď potřebuju oporu? To je vlastně jedno. Asi si stejně nenechám pomoct.
Zemři na otravu paprikou.
Nesnáším tě.
RavenHi Adalbert, my greatest - and in fact, you are the only one - imaginary foe,
I have one more reason to hate you, and the reason is that you have a freedom of movement, which I haven't. It doesn't mean that I am a prisoner now, but it is really near to it. Hn. It was my fault, I know. I wanted to do it? Yeah. So, where is the problem? All the next week I will see only my school and fruit & vegetable shop. It evokes me - I could have really good time with potatoes, but now I have only cauliflower hell.
Jep. So, I was talking 'bout vegetables, so there's small fairytale about me vs. cauliflowers. I bought them and I felt like an exotic monster with them... ok, I got a small igelit bag with them, but it seemed very barely on first look. When I was driving through city, I heard very strange noise. My bag was tearing and cauliflowers wanted to leave bag and me absolutely alone. I started talk with them. "You bad, bad, bad cauliflowers!", "Cauliflowers are pure evil!", "You can irritate me, but know - I will kill you both." and "No, please, please no, don't leave me now, in the cross in front of local pub!" The worst thing was that on my way I met two scouts of policemen and they looked really suprised when they heard especially the third sentence I said to cauliflowers. Hmmm, don't you know why?
I would like write you something good for you, mr. Adalbert. So, I am totally unhapy. With every day, closer and closer to the one dating, I feel worse and worse. I feel broken, small and unimportant, like something what someone didn't need so he threw it away (like used chewing gum), i feel sad, depressed and without contacts with other people. Wow, the best medicine to heal my loneliness is denying my meetings with friend! Oh, thank you, mum. Hn.
Something funny - I'm going to visit lessons of latin (Vergilius in original language is simply COOL), two mornings (7.O5 - 7.5O) per week. Hey, I'm looking forward it. So, in time without knowledge of latin I have to stay with "Miss Marple" in original.
So. It is everything, I think.
Die with cockroaches in your stomach, Adalbert.
I hate you.
Ravie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tygřík Tygřík | Web | 4. září 2009 v 22:59 | Reagovat

Adalbert by zasloužil lekci narvalem.

2 Keneu Keneu | 5. září 2009 v 10:27 | Reagovat

lekce narvalem...
*velmi ji to pobavilo (rozuměj dusí se smíchy)*
jsem líná, četla jsem jen českou verzi...

3 MuŠkáT MuŠkáT | 8. září 2009 v 11:04 | Reagovat

Lenost jsem prekonal, precetl i anglickou... sakris... zarach? Akorat jsem se nedozvedel, zdali te ty kvetaky opustili predcasne , nebo ne.

4 Raven Raven | Web | 8. září 2009 v 18:02 | Reagovat

Tygříku, to by teda zasloužil. :)

Keneu, o moc jsi nepřišla :)

Muškát: Opustily :)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklamaxdollfacex.deviantart.com

iheartjrock.deviantart.com
purgatori.deviantart.com