Dopis pro Adalberta - Letter for my imaginary foe

19. července 2009 v 22:26 | Raven |  Dopisy Adalbertovi
Czech version is first, English one is second :)

...

Čau Adalberte.

Tak jsem doma. Už týden. Docela dlouhý týden. Dlouhý proto, že hned jak jsem se vrátila z hor, chytla mě nějaká zlá angína a nehodlala se mě pustit. Až když jsem se do ní ustila antibiotiky, dala si říct. Teď už jsem skoro oukej, ale ještě dva dny nesmím na sluníčko. Alespoň mě to ochrání před výjezdy někam s nepříjemnými lidmi. :))
To ale není ta nejnepříjemnější část týdne. Horší bylo to, když babička v Praze dostala infarkt a mamka, celá roztřesená musela jet sama autem po dálnici za ní. Bála jsem se o obě tak moc, až jsem si rozhryzala rty a nadělala kupu aftů, který se nechtěj hojit. Naštěstí babička už se teď zdá o něco lepší. Mamka za ní zítra jede opět - odvézt jí z nemocnice ve Vysočanech do LRS v Chvalech. Tam se určitě bude mít líp.
(Pokud se mi ty afty brzo nezahojej, asi se zblázním.)(já vím, Ade, že mi to přeješ. Buď si jistý, taky tě nesnáším.)
Udělala jsem novej lay. Kdo si nevšim, aktualizuje stránku, nasadí brýle nebo zamrká. Dělala jsem se s tím strašně dloho a nevím, jestli mě netrefí šlak, až to uvidím v jiným rozlišení než v tom mém širokoúhlém, asi mě trefí šlak.
Ode dneška mám kromě tebe v hlavě i jiného brouka. Mamka mi dala sako. Skvělý stříh, správná délka, příjemný materiál... ale je růžové. Tak neuvěřtelně růžové... ngh. Asi je to znamení, že mám pro růžovou dospět. Vezmu si ho do Tábora, kde mě nikdo nezná a budu zkoušet to nosit. :))
Drahý, To je asi všechno. Těším se na letní Relax a na dalších tisíc věcí, i na brigádu (potřebuju pár tisíc - na čočky, na boty... jej... :D). Dokonce se těším i na to, jak ti příště napíšu.
Loučím se
(a dopioručuji poslechnout Bruce Springsteena - Radio Nowhere, jednu z těch, co má taťka rád)
Vaše nenáviděná
Ravie

Hi Adalbert.
Today is first day of your slow death, because I decided to try to write to you in english too. I think it will be so big fun, that you will die. Maybe. Evil Laugh.
One very long week. First, when I came from English Camp, some angina caught me really quickly. It is good joke, isn't it? Ha ha ha. I had about 38 degrees of celsius, big sore throat and no ice cream. I am sure you're glad, my dear Adalbert. So, you can be also sure, that I hate you too.
On Monday... Oh, it was horrible day. My grandma got an infarct, and my mum (she was so trembling!) had to go by car to Prague. Alone. I was so scared! Ok, now - … Grandma is in hospital and she looks better, but... ngh. I don't want to remember, but my lips - hn, when I'm scared, I always bite my lips. It really hurts. I hate it (no more than you, Adalbert) and I think that it will be ok soon, or I'll get mad.
I made new design for this blog, because the last one was boring and dull (Only thing which was beauty was the poppy.) This design is dark and it took hours to make it as I wanted - so I think I am exhausted and I have to be quiet about graphics. :))))
I have a big dilema. Today I got great jacket. Design, lenght, material - everything ok, but... It is really pink jacket. I hate pink colour. Definitely. I can't say that it is "strawberry red" or "a little bit pink". Maybe it is a sign, that i may become adult and don't think about pink like it was anything evil. Ngh. We shall see.
I am looking forward summer Relax, holiday of Pardubice's Youth - I expect it'll be funny. But between "now" and "Relax" is a long time, when I am going to earn some money. I need money to pay my contact lenses. For me it costs about 2700 crowns and it is really much money.
I want you, Adalbert, to listen the last song in right column - Bruce Springsteen, Radio Nowhere. It is one of my father's favourite :)))

So, Adalbert, I think it's all. I wish you fleas, plague, poisoned Coca Cola,cholera and myself.
Have a bad time.
I hate you.
Your Ravie
P.S.: If you love English, you can kill me for all mistakes here - but you have to be really fast. :))) Try it, I'll hide myself :)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tygřík Tygřík | Web | 20. července 2009 v 18:19 | Reagovat

Na chvíli zmizim a tady je všechno inak. Ahooooooj Ravie!

2 Ravie Ravie | Web | 20. července 2009 v 18:38 | Reagovat

To víš, všechno se mění! Vítej zpátky, Tygře!

3 Nif... Nif... | Web | 21. července 2009 v 12:48 | Reagovat

Držím pěsti(:, ať je vše v pořádku.
Jinak - závidím ti tvou angličtinu, kéž bych taky takovou měla a zvládla tak s přehledem blížící se maturitu...((:

4 Ravie Ravie | Web | 21. července 2009 v 15:22 | Reagovat

Nif(: Díky moc. Myslím, že bude.
A moje angličtina... pff. není závidět co. :D No a maturitu... ještě že ne státní, ne? :)

5 MuŠkáT MuŠkáT | 23. července 2009 v 18:07 | Reagovat

Ahojky... lay vypada dobre.. i kdyz nejak temny ... tmava pismenka na tmavem podkladu... snazim se snazim ziskat projet.. snad nejaky money odemne taky budou... pa.

6 Annet Annet | Web | 25. července 2009 v 15:24 | Reagovat

Uhm... ten design... muselo to dát hrozný práce.
A růžový sako? Jsem holt ještě nedospělá, protože to by na mě nikdo nenarval. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklamaxdollfacex.deviantart.com

iheartjrock.deviantart.com
purgatori.deviantart.com