Můj život je jeden velkej úlet

6. prosince 2008 v 22:25 | Raven |  Havraní krákání
 1. Včera jsem dělala čerta. Ha, ha ha. Vypadala jsem v Čapčí kutně s pláštěm spíš jako batman, ale to se ztratilo, protože děcka měla respekt spíš z toho vousatého individua, než z neškodného pekelníka. Chm.
 2. Později jsem došla k tomu, že má nehrůstrašnost plynula zejména z toho, že na čerta mám příliš pokažený charakter. Byla jsem nevěrohodná. A taky neumím dělat takové to Bl-l-l-l. Dobře víte, co myslím.
 3. Jestli ihned nenajdu tu zatracenou Niveu, oschne mi xicht tak, že mi začne odpadávat po kousíčcích! Ááá!
 4. Měla jsem dvacet třicet minut na výrobu kostýmu. Rohy a jejich výrobu nebudu komentovat, jisté je, že už ani já nevím, jak jsem se dopracovala ke konečné formě. Ocas stejně pod pláštěm nebyl vidět. A taky padlo jediné červeně červené triko, které jsem vlastnila. Podlehlo destruktivní činnosti jisté Raven a jejích nůžek. Jsem na svoje dílo pyšná. eehm.
 5. Ulítávám na Epice. Quietus a The Last Crusade. Awww! (přiznávám se, vykrádám Carmen. Nehorázným a trestuhodným způsobem).
 6. Někteří lidé nepochopí, že nepodáváte ruce, pokud nemusíte. Prostě jim to nedá a budou ve vás šťourat a pořád to zkoušet.
 7. Grrr.
 8. odpoledne jsem si z nudy přepsala rozvrh do nového diáře - je zelený! Zelený! Nádherně zelený! Myslím tím tedy ten diář.
 9. Přesvědčila jsem se opět, že dokážu dlouhé hodiny blábolit o něčem, o čem vůbec nic nevím. Vlastně to spočívá vpoužívání velkého množství cizích slov a latinsko-českých termínů. I když mluvíte o ničem, váš protějšek s vámi bude souhlasit a s plným porozuměním bude třepat hlavou tak, že se budete domnívat, že trpí parkinsonovou chorobou.
 10. Piksla s kafem v lednici mi nepřipadá až tak vtipná. Trapné je, když o tom hovoříte, smějete se jak střelení a pak to na potvoru uděláte. Člověk by se raději neviděl.
 11. Šimek a Grossman je úlet. Můj úlet :oP
 12. Ta hromada brček, které mám ve vlastnictví, jsou taky úlet. To, že nemám něco, co mám mít, je průšvih.
 13. Potřebuju tu Niveu. Obyčejná univerzální, v té dokonalé nízké modré plechovace. Kde jee? (Že já blázen jsem si vyndávala čočky. Bez čoček nenajdu ani brýle. Bez brýli jsem bez čoček ztracená. Nemám ten krém. Můj xicht! Můj ksicht!)
 14. Mluvím s lidmi, kteří spali, když já nespala.
 15. Hádám se s pomeranči, které hodlám sníst. Divné? Ne. Vlastně normální. Na mé poměry.
Astalavista, nosorožci.. A byli byste vážně milí... *červená* kdybyste se obtěžovali napsat komentář k těm miniaturám. Nejlepší za poslední dobu. Ano? :)))

Ravie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ciarin Ciarin | Web | 7. prosince 2008 v 10:39 | Reagovat

No, to vypadá na dobrou náladu :) Já dělala anděla. Taťka byl mikulda a mamka čertice... Nojono... V úzké české komunitě se snese leccos. Ještě si pamatuji, že jsem ammce utrhla ocas a zakřičela na ní "aport!"... :D

2 Nifredil Nifredil | 7. prosince 2008 v 12:32 | Reagovat

1. Já jsem šla za Mikuláše. Měla jsem vlasy a vousy z vaty, bylo mi vedro a tu vatu jsem měla v nose i v puse - dusela jsem se. A máš pravdu, mě se totiž taky děti bály víc než čerta. A to jsem se snažila být milá...

2. Jo, to blekotání fakt nejde dělat. A ten zkažený charakter? Ale Rav...

4. Výrobu jsem hodila na mamku. Když se sama nabídla, proč ne...já jsem dělala, že se pilně učím (nevinné oči)

13. Snad ji najdeš. Mimochodem, si asi první člověk v poslední době o kterém jsem se dozvěděla, že vlastní niveu v té modré plechovce...Vážně, proč si ji lidé přestali kupovat?

15. Ještě to není tak špatné. Tedy pokud ti neodpovídají...(((:

Která je nejlepší? Tak to jdu tedy posoudit....

3 Raven Raven | 7. prosince 2008 v 15:14 | Reagovat

Ciarin :)Mám dost dorbrou náladu :))) Tomu tvému aportu se široce směju. Mě to někdo udělat, asi ho zahryznu. :))))

Nif... Mik, mik, mikuláš :)))

Ale jo. Jsem horzně zkažená :))))

Nivea v modré plechovce je geniální vynález. :oP

4 enterona enterona | Web | 7. prosince 2008 v 15:37 | Reagovat

1., 2. Divím se, kolik relativně známých lidí chodí mikulášovat. Myslela jsem, že to dělá jen pár bláznů :) Já byla taky čert a většina dětí se mě bála jenom proto, že jsem jim připadala jako čert. Podle sebe jsem tak moc nevypadala. A strašit ani blekotat neumím.

5. Já Epicu díky tobě začala poslouchat, a teď jsem zjistila, že ji poslouchá jeden můj spolužák, který je čistě náhodou mým spolusedícím, a jsem úplně nadšená :)

12. Brčka jsou úžasný vynález. A pořád je lepší sbírat je, než třeba padesátníky (protože už neplatí a já mám asi čtrnáct dní na to, abych zanesla do banky těch svých pět stovek mincí...)

15. Já si zase povídám s počítačem (respektive mu občas sprostě nadávám, protože si to zaslouží)

Je dobře, že je ti dobře :) (Aspoň to tak vyznívá, doufám, že je to pravda)

Mimochodem, layout je moc hezký. Milý, zimní, smutný. I když tam ten, co tu byl předtím se mi možná líbil víc. Asi kvůli barvám... (Jsem prudce náladová, někdy strašně ukecaná a jindy mlčenlivá. Občas se prostě nedokážu donutit napsat komentář... Tak aspoň teď.)

A jdu si zahrát na milého člověka :)

5 Annet Annet | Web | 7. prosince 2008 v 19:28 | Reagovat

6. co dodat... pravda pravdoucí

8. já mam taky zelený diář :D

15. lepší mluvit s pomerančem, já většinou mluvím se vzduchem O:-)

6 Raven Raven | 8. prosince 2008 v 9:00 | Reagovat

enterono, Díky za chválu "laye", ale stejně je to jenom jeden blbej obrázek :oP A dík za komentář :)))

Annet :))) Lepší mluvit se vzduchem, než s pomerančem. Když mluvíš se vzduchem, lidi to alespoň pochopí :))))

7 strigga strigga | 9. prosince 2008 v 19:06 | Reagovat

Dopr... tak se znovu omlouvám, že jsme si ani dneska nepopovídaly na icq. Začíná mi to příšerně chybět. Nenávidím školu, to ona za všechno může, mrcha odporná!

P.S. Šimek s Grossmanem jsou MŮJ úlet :)))

8 michal michal | Web | 18. prosince 2008 v 3:26 | Reagovat

rád bych se zapojil do diskuse o vzduchu a pomeranči, zažil jsem už ledacos, ale ani vzduch ani pomeranč ještě ne. Každopádně obě věci jsou pochopitelné (aspoň v rámci duševního rozpoložení a jiných návykových látek), přeci jenom ve vzduchu může být cokoliv a lidi se nad mluvením se vzduchem nepozastaví, aby jim někdo neřekl, že nevidí něco, co on/a ano. Pomeranč už je asi záludnější, ale jistá podoba s medvídkem Pooh, Jack o'lanterne, celulitidou (to jen na okraj) nebo oranžovým plyšákem tu určitě existuje. Takže taky je to divný, ale pořád pochopitelný (ve vztahu rozhovoru kata s popraveným - to k tomu, že ho pak sníš). Nejhorší případ je mluvit se zdí, nedovedu si představit nic tak schyzofrenního, jako je rozhovor se zdí.

PS.: Omlouvám se za zbytečně dlouhý komentář, ale opravdu to bylo nezbytné :D

9 Raven Raven | 18. prosince 2008 v 15:17 | Reagovat

Michale, ani netušíš, jak moc miluju dlouhý komentáře :))) Ale stejně myslím, že popravčí hovory s pomerani nic nepřekoná :oP

10 michal michal | Web | 18. prosince 2008 v 23:27 | Reagovat

eště je můžeš zkusit mučit a nutit je psát dopisy svým rodičům, že jsou v pořádku a mají se hezky... :D Ale to už by zavánělo velmi netaktními praktikami. No i když v podstatě je to příroda. Jednou jsem byl svědkem krmení rysů v zoo Liberec, které probíhalo tak, že jim tam pustili slepice. Zajímavá věc, ale nejzajímavější na tom bylo, že rysi(ové) - kdo ví :D - si s kořistí hráli a celý rituál než slepice zemřely trval asi 15 minut :D s pomerančem to ale může být docela nuda, přece jenom, ten nemá kam utýct :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklamaxdollfacex.deviantart.com

iheartjrock.deviantart.com
purgatori.deviantart.com