Už jen kuňkati mohuť hlasem svým

18. října 2008 v 17:06 | Raven |  Havraní krákání
Chtěla jsem vám napsat inteligentní článek, ale *atmosféra houstne* mě usadil se hlen na mozku. A také na hlasivkách. Takže moje oblíbené "Ukousni si ucho, kreténe!" buď není vůbec slyšet, neb zanikne, a v jiném případě (totoť jest ta horší varianta) vyzní převelmi vtipně, mým nynějším hlasem přiskřípavě kuňkavým. Jak toužím mít svůj obyčejný, ošklivý a hrubý hlas, který se sic pro děvče nehodí, ale přece jenom je to hlas můj a nejlépe se mi s ním kleje. Ovšem, teď vypadám, jako bych strašně zkrotla, ale to se všichni mýlí, to já nadávám jen v duchu.

Na co nadávám? Ani se neptejte. Ale musím říct, že naštěstí už je těch příležitostí, kdy bych mohla provětrat některé výrazy svého jaderného slovníku, stále méně a méně. Což je veskrze velice pozitivní, ale jak mám správným důchodcem býti, když nemám na co skuhrat? Ani volební právo zatím nemám, takže politika mi může být ukradená a nic jiného mě v této izolaci vážně nemůže vážně a globálně štvát :oP Maximálně to nevhodné použití slova "globálně".

Tedy, jednu věc na srdci mám. Ale bojím se, bych nebyla z pomluvy nařknuta či později uřknuta jakýmsi zlým jazykem. Seč ráda bych se svěřila. Jedná se o jistého blogaře. Nebudu jmenovat, ale ono to asi vyplyne, navíc lidé, kteří trochu sledují dění na blog.blog.cz, určitě budou vědět, oč tu běží. Nu, tedy, zět k tématu. On tedy jeden blogař žije a blguje. A bloguje "úspěšně" což měří víceméně podle čísla na počítadle návštěvnosti. Což je podle mě nesmysl, zvláště teď, když mu na blog chodí dvakrát více odpůrců než obdivovatelů. Ehhhrm. Tedy ten blogař je mi nesympatický z několika prostých důvodů a to, že je * sobecký, * neurvalý a sprostý, * bezohledný, *nafoukaný. Což já jsem ale taky, takže si vlastně nemám na co stěžovat, ale co je moc, to je moc. Prostě kdo ví, o čem mluvím, myslím, že mi dá za pravdu a vůbec už po první návštěvě jeho blogu poznáte, že s ním není něco v pořádku. OK, nechtě to plavat. Už budu mlčet, ale tohle mě docela rozčiluje. Zvlášť soutěž "O nejhnusnější blog", kterou vyhlásil a vůbec to bylo celé sobecké a bezohledné. To ani já, cynik s dllouhou historií, nejsem schopna zkousnout. Ehhrm.

Jak jsem jen mohla dopustit, aby ten onen ohava zabral mi nejdelší odstavec mého článku?! (Tak alespoň pochopíte, že ač tato věta patří obsahově k minulému odstavci, je napsána zvlášť.)

A možná vás taky bude zajímat, proč archaický jazyk tento vládne tímto článkem. Je to poprvé v životě, kdy ovlivněna románem z červené knihovny jsem, leč mám na to právo. Je to románek, napsaný na počátku staletí minulého a kazyk tam velice zajímavě kladen jest, což mě donutilo až dokonce to dočísti. Anžto jsem musela dočíst až do konce, seznala jsem, že v minnulém století byly vztahy velice zvláštní záležitostí, protože dva hrdinové hlavní spolu mluvili podruhé v životě a už domlouvali svatbu. A říkali tomu "láska". Toť ať není valeno na mě, to jim mou osobou sežráno nebude.

Odpusťte nesmyslnost článku mého a s pozdravem se poroučí

Raven
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Borrasca Borrasca | E-mail | Web | 18. října 2008 v 18:27 | Reagovat

=) archaický jazyk má své kouzlo. Ať co nejdříve můžeš zase mluvit =)

2 Nifredil Nifredil | Web | 19. října 2008 v 13:00 | Reagovat

Ooo harlekýnky, na ty mám tolik vzpomínek, jako malá jsem se jimi přehrabovala a četla z nich.

K tomu blogaři...tyhle lidi bohužel znám a už se je ani nesnažím pochopit...

3 cloverdee cloverdee | 19. října 2008 v 17:53 | Reagovat

Copak jsi četla hezkého? Pochlub se, prosím, anžto zvědavostí svou sžírána jsem..:)

Bohužel nevím, o čem mluvíš, tak já propátrám ono temné místo, třeba budu moudřejší..:)

4 Raven Raven | 20. října 2008 v 9:00 | Reagovat

Borrasca: Má své kouzlo. Nepopíretelné :)

Nifredil... já jsem četla jednu a teď jsem se u ní hrozně smála. ta zápletka... byla... skoro taková... ehrrm... promitivní.

Clover. Hlavně se mi na tom temném místě neztrať.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklamaxdollfacex.deviantart.com

iheartjrock.deviantart.com
purgatori.deviantart.com