Uá! *úsměšek trolla přejetého parním válcem*

9. července 2008 v 21:48 | Raven |  Havraní krákání
Ano, přesně jak jste čekali, právě jsem se vrátila z nádherné *ironík*, pohododvé *ironík*, příjemné a oddychové *ironík* rodinné *ironík* dovolené *ironický ironík*. Tedy bez veškeré ironie řečeno, z pobytu, který byl zahlcen matčinou hamižností po lesních plodech a tak jsme jenom sbírali a sbírali a sbírali. Báj vočko bych řekla tak 15 litrů borůvek a lesních jahod. Teď bych, jako vsuvku, pojednala o Murphym a jeho pitomém zákonu.
Vejdete do lesa, uvidíte borůvky. Zakleknete, sbíráte, až nic není. Je to úděsná práce hodná mravenců, kteří se vás společně s kolegiálními klíšťaty během vaší lopoty snaží sežrat. Popojdete dál. Uvidíte, jak jsou ty borůvky veliké, myslíce na to, jak se rychle bude bandaska plnit. Ale ouvej! Opět postoupíte, opět se bandaska zaplní a tak to pokračuje, až máte bandasku plnou.Já měla chvílemi i strach, že se odněkud vyvalí obrovská borůvka, zavalí mě a já si budu muset prokousávat cestu ven, načež budu mít přirozeně modré zuby a budu zelená, protože mi bude špatně - a pak mě odchytí a budou mě považovat za imigranta z vesmíru a budu mít tahanice s úřady. No, když máte bandasku o objemu 2 litry úplně plnou, narazíte na místo, u kterého máte podezřeí, že ty borůvky jsou křížené se švestkami, soudě dle jejjich velikosti. A ke všemu vás ještě celou dobu sběru deptá sestra, která stojí nad brůvkami, pozoruje jejich vývoj v generacích a snaží se je pohledem přesvědčit, aby jí samy naskákaly do plecháčku. Grrr.
Za krásný design vděčíte především Carmen. Když jsem stránku otevřela, zůstala jsem chvilku zírat. je... Nádherný. Carmenin. Tajemný a jemný. Konec rozplývání, i když by ho ještě minimálně hodinu zasloužil. Díky moc :)))
Narazila jsem na hotový poklad, na pohádkové lístečky, Brzy sem dorazí nová rubrika, kde... No, nechte se překvapit.
Čeká to tu přestavba. Těšte se :)
P.S.: V každém filmu hrál Kevin Costner. Stal se mou druhou noční můrou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 strigga strigga | 12. července 2008 v 17:19 | Reagovat

Huráááááá! A já jedu zítra pryč, to je pech =(..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklamaxdollfacex.deviantart.com

iheartjrock.deviantart.com
purgatori.deviantart.com