Tři slonice - záškodnice II. část

3. dubna 2008 v 21:40 | Loriel RavenCrow |  →Glosy←
II. část

***
Jo ale k naší inteligenci povaze , všechny jsme jaksi pod nulou temperamentní , tvrdohlavé a nehorázně na hlavu drzé , teda tohle zastávám spíš já, oranžová slonice a Sidd, zelená slonice :)Co ten smajlík, promerlina? myslím hlavně to že jsme smrdící zachodové jeskyňky drzé, no a Lily nás pak z toho vraždí, je trochu psychopat, nó tahá , i když musím konctatovat k čemu že tě nutí?! že Lilyan každopádně není žadný psychopat? No tak to bys měla oznámit týrání a psychický nátlak! kvítko a když jí někdo vytočí tak je to fakt lítající slonice, to jste ještě neviděli, jasný jó?, zvlášt poslední dobou je taková jak my , nojo asi jsme jí zkazily , teda né že by to až tak potřebovala ,jasný jo? Néé. na Lily nedám sednout, i když jí často někdo zasedne. Je tak malinká. dopustit !!!!
Ale je fakt že asi tak už půl roku (ten čas letí ,co?) jsme všechny uplně stejný , je to celkem hustý! Nó fáákt.
No ale už dost o nás .....i když eště konec světa. Ještě. Uff. musím konstatovat že my tři jsme největší bankovní lupiči údajně nejhezčí na škole , alspon nás tak všichni berou , když nepočítám dámské kolo s převodovkou osazenstvo hradu který to asi taky vědi nechtěla jsi napsat vědějujou?, ale žárlej , možná kdyby byly vtipné , temperamentní jako ty, drzé jako ty a v neposlední řadě střelené jako ty, tak by třeba taky zaujali jako ty, i když o tom by se dalo polemizovat , protože o takové Barbie jako ty moc normálních a chytrjch kluků nestojí , o ně stojí spíš takový děvkaři jako ty je Sirius Black tak buďte alespoň solidární a hrajte překvapení, no tak!, toje jeden nejmenovaný uhm... týpek z tý bratrovy party , pak je tam Remus Lupin ten je normální jako jedinej vlkodlak , Petr Pettigrew, řekněme že je takovej ''mírně '' oplácanej, klukům dělá takoej ocásek - ale když jim to nevadí. Do háje nechte toho Petra na pokoji! Vždyť to byl taky záškodník, vy ignoranti! Jakej ocásek! Grrr... Musím uznat že jsou všichni hezcí , chytří a ulítlí jako mi teda my samozřejmě víc , řekla jsem všichni ? asi už mi hrabe Petr neni ani jedno! Hrabe ti! Grrr... Opakuju se? Ale neříkejte...
My slonice holky jsme většinou u jedný z nás na prázkách a letos to vyšlo na mě, ještě že máme větší sloní stáj vilu jinak nevim já taky ne jak bychom se tam namačkali. Já a slonice holky, James a kluci plusrodiče mínusrodiče sinusrodiče odmocninarodiče, to bude vážně jako v konzervě avec les sardines zajímavý.Ale už se těším,o tom není sporu!Akorát doufám že se nám nepodaří utopit Lupina, protože chudák Sidd by neměla na konci s kým chodit zase podpálitdům jako loni u Sidd, to bylo fakt dobrý!sice jsme pak byly "mírně" popáleny seřvány, ale pohoda klídek a !tabáček!, my jsme za ty roky zvyklé.
Možná by vás zaskočilo zajímalo jakto že se neutopíme neunudíme čárka ale to u nás vážně nehrozí, víte co všechno děláme? Hrajeme si na kapry. Ne, tak to vás trochu uvedu do děje.Takže bud´ jsme doma a vymýšlíme různý kraviny což nám jde dost dobře, nebo děláme kraviny a to nám většinou dělaj kluci pokusný slony králíky, nebo chytáme kapry bronz a vymýšlíme kraviny, popřípadě plaveme (Ha! Kapři!) v našem (nebo jiném Zlodějííí!) bazénu a vymýšlíme kraviny , jo a někdy na nás příde chut vybít kapry přebytečnou energii tak bud´to běháme, plaveme (Ha! Kapři!), ale většinou si vezmeme koštata a jdem do lesa na mýtinu hrát si na kapry famfrpál , nebo u nás je supr jezero (Ha! Kapři!) o kterém víme pouze my,protože jsme nejchytřejší. Háááá hááá háááá.
Někdy zajdeme na ryby Příčnou (Já snad špatně vidím! To je velké písmeno! Neuvěřitelné!) na nákupy, nebo i do mudlovských obchůdků pro nějaký to mražené rybí maso oblečení.My toho nakupujeme hodně, ale nechci to tu rozebírat do večera, protože to jsou vesměs jen samé ryby. je ta hostina a Minie.
No a večer vymetáme bary a to jakýkoliv, ale nejčastěji jsou to ty u D1 bud mudlovský nebo normální většinou oboje.
Upozornění! Tento úsek je velice nebezpečný, doporučuji ho přeskočit - pouze pro silné nátury!
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Ono se vždycky proti tý nudě něco najde třeba a když se nám někdy náhodou nechce ven, což takový výpadky moc nemáme, tak jednoduše kecáme, témat je hafo moc, uvedu jen některý, většinou to jsou kluci to vydrží dost dlouho, každý téma má hodně bodů, např .: kterej se který líbí , s kým chodí, vzhled, jak ho zbalit a kdy, odkud ho kdo zná .......... to je jen pár okrajových bodů, no a když vezmete v úvahu že jsme 3, tak to chvíli trvá .No a pokud dojde tohle téma tak jich máme ještě celou řadu.Hlavně to bereme podle nálady, jenže my ji máme skoro vždy suprovou takže to není až takový problém jako to, že nás začnou otravovat kluci, jsou prostě neodbitní!většinou se nám povede nějak se jich zbavit a pokračujeme v kecání: kluci, hovadiny , sport, hovadiny, co budem dělat večer, hovadiny, jaký bary hodláme navštívit, koncerty .............no témata nechyběj.
*
*
*
*
*
*
*
Konec nebezpečné části.
Ale rozhodně nejsme žádný slepice, my jsme slonice! to zase ne! Ale jo.Na takové narážky jsme strašně háklivé tak pozor, to jsem hodná co? Ztrácím niť varuji vás předem, no musím se pochválit. Ééé?
Myslíte že jsme nějaké drbny? jste na omylu, MY pouze předáváme info dál, aby byli ostatní v obraze! no to je prostě slušnost jsme seriozní firma, chcete adresu? ok: Záškodnice s.r.o.
Asi jsem to zapoměla dodat ani to moc nevadí ale naší seriozní partičku jsme pokřtili, TŘI SLONICE - ZÁŠKODNICE!!!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Carmen Carmen | 4. dubna 2008 v 13:33 | Reagovat

...

1) Na tu dívčinu bych poštvala zvláštní jednotku ZČP (Zachránců českého pravopisu, jen je tedy třeba onu organizaci založit).

Ano, non omnia possumus omnes, ale krucinálfix, když už se mi plete identita "i" a "y", tak aspoň na pravidla.cz se můžu podívat... No nic.

2) Příšerně mi lezou krkem MS se svými nejlepšími kamarádkami L.E., které nesnášejí/baví se/chodí s/ignorují S.B., J.P. a spol. (Jo, a Petr byl samozřejmě jejich ocásek, že... Asi napíšu povídku s MS, šíleně zamilovanou do Petra. Naschvál.)

3) U tvých poznámek jsem se chechtala tak, až jsem padala pod stůl, doslova.

Kupříkladu u: ,,Mimochodem je do ní zabouchlej můj muž, ale já už jsem mu to vysvětlila. Má kudlu v zádech." a ,,má jantarové zuby, žádné oči a tmavé hnědé rovné vousy a šedivé vlasy" už jsem slzela smíchy... :D

Na závěr dotaz - jak to dopadlo s kapry? :))

2 Iswida Iswida | 4. dubna 2008 v 18:11 | Reagovat

TY VOLE! (To nemyslím na tebe, jasný jó? =D) =DDD Mě to normálně uráží =DD Co si pak můžou lidi myslet o nás náctiletých, když si nějakým nedopatřením (pokud se teda dostanou za první odstavec, jasný jó?) přečtou tohle? =DDDD Autory tohoto typu bychom měly vystřílet, nemyslíte? (jasný jóóóóó?!?!?) =DDDD

Nemůžu dál psát, v záchvatech smíchu se mi pletou písmenka, jasný jó?

3 strigga strigga | Web | 4. dubna 2008 v 19:21 | Reagovat

"jsou prostě neodbitní!"

... Já vím, že je to v nebezpečné části, kterou by malé děti jako já neměly číst, zvlášť když je jim špatně a psaly čtvrtletku z matiky (já si nemohla pomoct, promiň, maminko!), ale já bych to oglosovala! NEODBITNÍ! Já nemůžu... chechtám se jako šílená...

Víš, s tou tvou úpravou to vypadá skvěle, úžasně, vtipně. Tak jsem si to přečetla ještě jednou a vynechávala zelené části. A myslela jsem, že tu holku zabiju.

Ještěže jsi to oglosovala, bratře. Gratuluji ti! Glosa na jedničku s hvězdičkou! :)))

4 strigga strigga | Web | 4. dubna 2008 v 19:21 | Reagovat

Jasný, jó?

5 AZ_Online, miehuullinen ja suuri AZ_Online, miehuullinen ja suuri | E-mail | 4. dubna 2008 v 22:24 | Reagovat

Dokonalý :-D tohle se ti fakt povedlo, měla by ses s ní domluvit a začít vydávat profesionálně, myslím, že by to mělo úspěch :-) u těch kaprů jsem už fakt nemohl :-D

P.S. žádám o ICQ na tuhle holku, abych si po večerech mohl procvičit svojí znalost jasnýjótštiny ;-)

6 Macík Macík | 5. dubna 2008 v 18:30 | Reagovat

Tak to je fakt síla! Přiznávám se, že se mi u toho ježily vlasy hrůzou na hlavě. Tedy ne kvůli tomu, cos k tomu dopsala (to je super :o)), ale kvůli tomu, co tam byla schopná napsat ta holka. Nechtěla bych být její učitelkou na češtinu. Sice jsem z českého jazyka snad nikdy neměla nic lepšího než 3 (pokud nepočítám maturitu...), ale tohle snad ani nemůže postoupit do další třídy! A nejhorší na tom je, že takovéto prznění rodného jazyka je čím dál tím častější. Příště by třeba mohla používat "w" (např. wčera wečer jsme šly wen...). Ne, vážně, takovýmhle lidem nedávat možnost psát pro větší okruh lidí - hezky tužku a papír, a dokud nedokáží psát aspoň trochu slušně, tak to nezveřejňovat. Sem tam nějaký "překlep" bych tolerovala, ale tuhle novou pseudočeštinu bych se snažila vymýtit.

Ufff, to jsem se ale rozohnila. Tohle mě vždycky tak vyprudí...

7 Rael Rael | Web | 8. dubna 2008 v 0:04 | Reagovat

Tak to je opravdu konec konců!- to myslela vážně?.))

Každopádně- smíchy jsem nekonec opravdu pukla!.)

8 Lee Lee | 10. září 2012 v 18:43 | Reagovat

Kdyby tohle byla normální fanfikce možná bych za to jen zavírala do vězení. Ale udělat z L.E. někoho, kdo se tahá s takovou slonicí? Celou dobu přiznává, že dělají hovadiny a drbají a jsou nezvladatelný a nakonec řekne, že nejsou slepice ani drbny. Snad kdybych psala anglicky neudělám tolik chyb jako autorka.
Hrůza, ale glos byl pochopitelně výborný.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklamaxdollfacex.deviantart.com

iheartjrock.deviantart.com
purgatori.deviantart.com