Tři slonice - záškodnice I. část

3. dubna 2008 v 21:43 | Loriel RavenCrow |  →Glosy←
Vážení, nevážení i zvážení, jak s oblibou říká bratra. Oglosovala jsem povídku...

Teda "povídku".

Kdysi dávno, asi v listopadu, jsem narazila na tu zhýralou duši, která si říká Pad'o-girl a když jsem si přečetla její výtvor, byla jsem zděšená a tak jsem jí nabídla betaread s tím, že jsem se jí snažila přesvědčit, aby se svou hrůznou MS zkončila a začala psát něco inteligentnějšího.
Bohužel se mi to nepodařilo a slečna opravila jen a pouze hromadu vykřičníků, které byly za každou větou. Nu nic - má snaha přišla vniveč, ale ona mě ještě za to vypranýřovala na hlavní stránce svého blogu, jako že mi děkuje. Za to jsem se jí pomstila a její úžasnou povídku oglosovala. Nelekejte se, prosím, je to opravdu děs.
Je to pouze prolog, ještě mám v záloze první kapitolu. Od listopadu slečna neměla odvahu nic dalšího přidat. Slečně je 13 a chodí do sedmé třídy ZŠ. Světe, třes se.

Podotýkám, že většina pravopisných chyb je opravena z mého betareadu společně s šílenými vykřičníky, ale možná bych tu svou betu ještě někde našla - nevím. :)
Až tu holku potkám, ustřelím jí pokrývku krku. Jak by řekla výše jmenovaná: "Jasný jó?"


*****
Tři slonice -záškodnice

*****
Čau, nazdar možná byste o mě chtěli něco vědět nechtěli , takže těd dokončuju přeměnu v totálního idiota 5 ročník v Bradavicích, no dokončuju zítra už jedem domů na velký prázky, to byste nevěřili já spíš nevěřím chybějící spojce a stavbě této věty vůbec. jak se těším já se těším na další děj.!
Zrovna dneska je slavnostní poprava hostina na konec školního roku , pak ještě jeden dloooouhý flám trestík se Siriusem, kdy budete oba zamčeni v přístěnku na košťata Minií a veget, prostě bomba - atomová! Dejte si na ruce igeliťáky!
To jsem ale příšerný, hororový a bestiální prznitel světa HP jaksi odbočila : je mi 16 let mě čtrnáct a nechlubím se tím, což vám možná docvaklo, né? Jó. Za každý paskřivec tohoto typu na tebe pošlu avadu. no tak možná ne, ale jo to neřešte.Studuji ve zvláštní škole Nebelvíru, nacož jsem samozřejmě náležitě doplatila pyšná!Něco k mému vzhledu, ok? Jestli jsi na to doplatila vzhledem, tak to potěš koště.
Jsem velká oranžová slonice se třema očima štíhlé postavy , mám černé nehty a vlasy které mi padají přes jedno oko a rozhodně nevypadají jako vlasy mého bratra (tečka) Moje nehty Jsou dlouhé a na zádech se mi trochu vlní.... Pak mám TŘI oči - kdo by to byl tušil -a ty jsou čkoládové barvy kočkoládové?.Ty vlasy mám tak nějak emo sestříhané, ted´ je to in, cool a free a proto každý den pláču v koutku.
Jsem i celkem vysoká - no skoro jako náš osmipatrák a troufám si říct, že i hezká jako osmipatrák, kluci na mě dost letěj není snad 11. září?! a já toho náležitě využívám - no, kdo by toho nevyužil?Já.
I když mému třetímu oku bráchovi se to dvakrát odmocnina ze tří ku dvěma nelíbí, no chápete to ?Já teda ne. Ještě aby...
NeNormálně jednou sinus alfa mému klukovi rozbil tangentu nos , no fakt a bylo to divadlo nekecám - a to pouze proto že jsem si půjčila jeho staré ponožky na zakrytí třetího oka - stejna stály jen tak v koutě nás viděl v koutě s ponožkama jak jsme se líbali s ponožkama?! !!!! čtyři vykřičníky. Achjo. Taky jsem ho kvůli tomu pěkně seřvale (rod středně ženský?) , se celkem divil. On má !J!eště s odmocnina jednim, tedy jednou cosinusoidou týpkem svojí partu , říkaj si Pobertové celkem trapný , ne ? A já myslela, že byli čtyři... Ale radši jim to neříkejte !!!! Za ty čtyři vykřičníky jim to just řeknu.
Jé já sem kráva... blbá , asi sem se zapoměla (pomni domni) představit co kdo, kde, proč, jaký, který, čí? no jo , taková jsem já. Co takhle svatba, princi? Takže moje celé jméno je Jesica Kravka. Potterová, to je celkem plavné a kraví ucházející, ne? Jo.
Tak jako má můj bratr ty pupínky na obličejí, jó, jó, tu jejich trapnou partičku šachů, já mám taky takový pupínky, víté, nó, takovou vyrážku, samozřejmě lepší! to je ale jasný! ale pronějaký méně chápavý to sem radši napíšu. A velká písmenka utekla z dohledu.
Do tý mý partičky patřím *křičí, abyste to raději nečetli* samozřejmě já (taky jste blbě slyšeli, jak jinak že, když jsem řvala.) pak jistá Lily Evansová, modrá slonice se čtyřma očima.
Je trochu více modrá než je zdrávo a nižší než mrakodrap adohromady, ale znáte to cm sem cm tam ééé? Něco mi uniklo? , má smaragdové vlasy a fialové oči s červenými žilkami, štíhlá asi tak jako prase,jsem samozřejmě štíhlejší.
Hlavně její pštrosí nohy a vlasy jsou nepřehlédnutelné, mají ohnivě rudou barvu (no, nějak se jí zapalujou lejtka) a Lily je nosí dlouhé až do půlky zad (nohy?!).(mezera)Mimochodem je do ní zabouchlej můj muž, ale já už jsem mu to vysvětlila. Má kudlu v zádech již zmíněný brat(r)ře Jamesi Pottere, povstaňte a předneste svou obžalobu, asi už od 1. ročníku hustý jak houbová polévka (ty dvě mezery jsou originální), což?(mezera)(velké písmenko)akorát "menší " problém je že ho Lily znásilnila a nesnáší, no jo menší detail.
Pak k nám ještě patří zelená slonice Siddny Ghérová, prostě Sidd je vysoká jako mrakodrap, já a Lily taky tak štíhlá Co jsme říkali o těch prasatech? , ale má jantarové zuby, žádné oči a tmavé hnědé rovné vousy a šedivé vlasy .Máme skoro stejnou povahu až na pár odlišností (všímejte si těch mezer. Unikátní!) : třeba učení mluvy, v tom vede modrá slonice Lily , protože ona už umí říct "á" a "bé" i když já se neučim více méně vůbec a stejně patřím mezi nejvíc užvaněný ve třídě - umím říct "á" taky! nokturno úno nightmare a Sidd na to kašle tak jako já, ale vůbec nemulví a všimněte si mezery , no znáte partu prostě to každá obšlehne od každý a je to , aspon je pak víc háčků nad enkem času na náký "nevinný" slonino-hovadiny (všimněte si mezery) , třeba pomáhat školníkovi udržovat stálou teplotu ovzduší kondici , to se dělá tak že obejmete Filche zapráskete celý Bradavice nákym hnusem a on to pak musí uklízet! Vlastně by nám měl spíš poděkovat , ale to on né , hajzl jeden starej!
******
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Iswida Iswida | 4. dubna 2008 v 18:02 | Reagovat

Je až neuvěřitelné, jak jsou někteří lidé prudce inteligentní. Stejně tak je neuvěřitelné, že ještě sedím na židli =DDD

2 strigga strigga | Web | 4. dubna 2008 v 19:11 | Reagovat

Jóóóóóóó! Pamatuješ si ještě, jak jsi mi poslala svůj zbeta-readovanej originál? Jak jsem to nebyla schopná dočíst, jak mi to přišlo hrozný? Tak teď jsem to četla víc než s chutí, a jdu na druhou část :)))

3 strigga strigga | Web | 4. dubna 2008 v 21:18 | Reagovat

MÁM TO! Mám dopsanou tu glosu! Až tu budeš, ozvi se! :)

4 AZ_Online, miehuullinen ja suuri AZ_Online, miehuullinen ja suuri | E-mail | 4. dubna 2008 v 21:57 | Reagovat

To je upe moooooocinky skvělíííí :-D páni, teď mě napadlo, že umím další nářečí, nebo tohle už je možná i cizí řeč :-) nicméně fakt skvělý, dostaly mě ty nehty, co se trochu vlní a osmipatrák :-D

5 Leena Leena | Web | 5. dubna 2008 v 14:05 | Reagovat

četla sem to škvírou mezi prsty a v duchu fackovala zmíněnou slečnu :-D léčím si tu komplexy :-))) :-D a hlavně si prodlužuju život... nebo tak nějak se to říká, že smích prodlužuje život 'Jasný jó?' *poťouchle*

6 Rael Rael | Web | 7. dubna 2008 v 23:59 | Reagovat

Málem jsem se zadusila, když jsem se snažila zadržet smích a neprobudit spolubydlící! Tohle byl unikát všech unikátů- něco obdobného jsem ještě nečetla.))

7 fleur_packyt fleur_packyt | 11. dubna 2008 v 18:05 | Reagovat

ježiši! Zabijte tu holku!!!!

Sinu alfa...? Ty mě děsíš... *tiše pomalu hluboce znepokojeně*

:D:D:D Málem jsem se díky tobě udávila rohlíkem... *vyčítavý pohled*

8 Lee Lee | 10. září 2012 v 18:32 | Reagovat

Skvělý, lepší parodie než jsou glosy snad ani neexistují.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklamaxdollfacex.deviantart.com

iheartjrock.deviantart.com
purgatori.deviantart.com