A je to tady...

17. března 2008 v 18:21 | Loriel RavenCrow |  Havraní krákání
Ano, vážení, už je to tak. Naučila jsem se čarovat. Ne, že bych vám napsala něco méně divného a něco konstruktivního, ale ve škole se mi podařilo jedno až dvě zvláštní kouzla.
Nedávno jsem vám psala, je to asi tak dva dny, že jsem se pokoušela zaklít mého francouzštináře, p.p. Machatého. Ano, a povedlo se! Sesílala jsem na něj avadu, cruciatus a další, ale účinky se neprojevily hned. Ale dnes, když odemykal jazykovku, jsem si všimla... Panu profesorovi se něco stalo s hlavou! Je to tak, on se učesal a to rovnou na patku.
Ne, že by mi nějak záleželo na looku dotyčného p.p., ale jde spíš o mé duševní zdraví. V zápětí, skoro automaticky, jsem na něj použila expecto patronum a raddikulus. No, sice se p.p. znovu neučesal, aby vypadal alespoň trochu normálně, ale nevadí. Alespoň vím, že teď dokážu zaklít i matematikářku, fyzikářku a chemikáře.

Kletbám kantory ničící zdar, nazdar!
P.S.: Velecvok zdraví Cvokcelenci a vás všechny ostatní, a prosí třeba i o malé vyjádření k mým příspěvkům
P. P. S.: Vážená Cvokcelence, Hog - čili hogwarts.czechzone.net máte v odkazech, ale bojím se, že se tam moc nepokoukáte... je nutná registrace a ta, obávám se, je až do června uzavřená. Nu, co s tím naděláme...

P.P.P.S.: Pokud máte někdo příbuzné v Itálii, vyřiďte jim, ať mi ihned vydají bratra!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cloverdee cloverdee | 18. března 2008 v 7:07 | Reagovat

Zdravím, vážený Velecvoku *odměřené.kývnutí.hlavou-což.si.neber.osobně:)*

Děkuji za informaci,ale tím jste se velmi úspěšně vyhnul odpovědi na první otázku.. Ale, že jste to vy, něco vám přátelský pošeptám do ouška *mají.havrani.uši?*..jen pojďte blíž.. blíž.. ještě blíž.. ještě *snad-se.mě.nebojíte?*.. ano, ještě kousíček..

JÁ VÁM POKOJ NEDÁM, DOKUD TO Z VÁS NEDOSTANU!!!:D

:D:D:D

A samozřejmě gratuluji k úspěchu se zaklínáním.. Jsem na vás pyšná, ale přáníčko nečekejte.. Známky jsou dnes velmi drahé:)

2 Raven Raven | 18. března 2008 v 19:19 | Reagovat

Vaše Cvokcelence... neřeknu, kde jsem to vzala, poněvadž to sma nevím *decentní se zazubení*

Ale stejně děkuji *zubík psychopatického rázu*

3 cloverdee cloverdee | 20. března 2008 v 17:53 | Reagovat

Drahý Velecvoku, úspěšně se Vám daří držet Mou ubohou Cvokcelenci zmatenou, což, jak jistě chápete, poněkud snižuje Její postavení, a tudíž by takováto činnost mohla být po zásluze potrestána. Z osobních a zcela pitomých důvodů je ale Cvokcelence ochotna Vám poskytnout šanci, takže.. O čem mluvíte?:)

Cvokcelence se z Vás snaží pouhopouze vymáčknout slib na téma - "Bude Velecvok pokračovat s velice zajímavou postavou jménem JACK, či nebude Velecvok pokračovat s velice zajímavou postavou jménem JACK":D

4 cloverdee cloverdee | 20. března 2008 v 17:55 | Reagovat

Upozornění od zástupce Velevážené Cvokcelence:

"Nejveleváženější Cvokcelence vzkazuje, že slovo NEVÍM pro Ni neznamená odpověď. Čistě mezi námi, na Vašem místě, milý Velecvoku, bych jí věřil a dával si pozor. Vím o čem mluvím. I když samozřejmě jsem jen podřízený sluha, omlouvám se."

5 Raven Raven | 20. března 2008 v 21:40 | Reagovat

Vážená Cvokcelence, všimněte si, že má odpověď zajisté zněla "NEVÍM". Velecvok to právě díky své velecvoklosti nehodlá měnit, možná až do orgánové banky dodají dalš mozky, a až jí budou moci minimálně jeden vmontovat do hlavy. Velecvok dále vzkazuje, že zmatení jsou čas od času všichni, takže Cvokcelence by neměla být za co snižována, tím spíše ne na jejím postavení.

Velecvok pomalu začíná váhat, jistli opravdu má nepokračovat či ne.

6 annet annet | 21. března 2008 v 16:33 | Reagovat

pěkně :)

7 cloverdee cloverdee | 21. března 2008 v 17:44 | Reagovat

Vážený Velecvoku, Cvokcelence pochopitelně VÍ, jak zněla Vaše odpověď. Pouhopouze se Vás snažila upozornit, že se jí tato odpověď nezamlouvá a nehodlá se s ní smířit:) A co se týče Jejího velevysokého postavení, samozřejmě, že jej nemůže nic ohrozit. Má na to lidi. Bylo to jen upozornění, aby váženého Velecvoka a případné další návštěvníky náhodou nenapadlo o tom pochybovat:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklamaxdollfacex.deviantart.com

iheartjrock.deviantart.com
purgatori.deviantart.com